Good Contents Are Everywhere, But Here, We Deliver The Best of The Best.Please Hold on!
Data is Loading...
Your address will show here +12 34 56 78

VR İstanbul’da sanal gerçeklik’te en son teknolojisi olan HTC Vive PRO sanal gerçeklik gözlüğü bulunmaktadır. Diğer gözlüklerden farklı teknolojisi Süper amoled ekranı ve en yakın rakibinden oldukça yüksek çözünürlükte mikro ekranlarıyla kusursuz bir görsel şölen yaşatmaktadır. Gerçeğe en yakın görsel effektler için Nvidia’nın yüksek performanslı ekran kartlarını barındıran üst düzey bilgisayar sistemleri ile donatılmıştır. Stres atmalık, heyecanı yüksek ve arkadaşlarınızla aynı arenayı savunabileceginiz unutulmaz bir oyun deneyimi. Teknolojiyi konforla birleştirip sizin için özel odalar tasarladık. Ailenizle ve tüm dostlarınızla eğlenceli bol gülebileceğiniz vakitler geçirebilirisiniz.

Sanal Gerçeklik VR Cafe

Sanal Gerçeklik Eğlence Merkezi

İstanbul’ da sanal gerçeklik merkezi olarak hizmet vermekteyiz. Eğlence ve oyun odaklı alanlarımızla sizlere yüksek performanslı bilgisayarlarda eğlenceli dakikalar yaşatıyoruz. 8 özel büyük odayla ve dinlenme alanlarıyla otopark ve ulaşım kolaylığıyla İstanbul da tek. Sanal gerçeklik eğlence merkezimiz Florya’da hizmetinizdedir. 8 oda 300 m2 kapalı alan. HTC Vive PRO Teknolojisi. Hizmetler: Sanal gerçeklik heyecanı, şimdi Florya’da,

Posts
Followers
Following

Sanal Gerçeklik Eğlence Merkezi

İstanbul’ da sanal gerçeklik merkezi olarak hizmet vermekteyiz. Eğlence ve oyun odaklı alanlarımızla sizlere yüksek performanslı bilgisayarlarda eğlenceli dakikalar yaşatıyoruz. 8 özel büyük odayla ve dinlenme alanlarıyla otopark ve ulaşım kolaylığıyla İstanbul da tek. Sanal gerçeklik eğlence merkezimiz Florya’da hizmetinizdedir. 8 oda 300 m2 kapalı alan. HTC Vive PRO Teknolojisi. Hizmetler: Sanal gerçeklik heyecanı, şimdi Florya’da,Sanal Gerçeklik VR CafeVR İstanbul’da sanal gerçeklik’te en son teknolojisi olan HTC Vive PRO sanal gerçeklik gözlüğü bulunmaktadır. Diğer gözlüklerden farklı teknolojisi Süper amoled ekranı ve en yakın rakibinden oldukça yüksek çözünürlükte mikro ekranlarıyla kusursuz bir görsel şölen yaşatmaktadır. Gerçeğe en yakın görsel effektler için Nvidia’nın yüksek performanslı ekran kartlarını barındıran üst düzey bilgisayar sistemleri ile donatılmıştır. Stres atmalık, heyecanı yüksek ve arkadaşlarınızla aynı arenayı savunabileceginiz unutulmaz bir oyun deneyimi. Teknolojiyi konforla birleştirip sizin için özel odalar tasarladık. Ailenizle ve tüm dostlarınızla eğlenceli bol gülebileceğiniz vakitler geçirebilirisiniz.